2018 Zeytin Hasatı

Afrika ve Orta Doğu

Yunanistan'da Bu Yılki Üretim Konusunda Uzlaşma Yok

Kilit paydaşların bu yılki zeytinyağı üretimine ilişkin tahminleri, miktarlarının zıt resimlerini sunuyor extra virgin bu sezon Yunan pazarında bulunabilecek zeytinyağı.

İtalyan Üretimi Rekor Düşük

2018-19 sezonu için İtalyan zeytinyağı üretimi ile ilgili nihai rakamlar, Tarım ve Gıda Piyasası Hizmetleri Enstitüsü tarafından yayımlandı.

Avrupa'daki Zeytinyağı Üretim Verileri Farklı Trendleri Gösteriyor

İtalya ve Yunanistan'da üretim keskin şekilde azaldı. İspanya ve Portekiz'de, çok daha yüksek.

2018 Hasat Anketi İklimsel Zorlukların Belirlediği Sezonu Açıkladı

Olive Oil Times dünyadaki üreticilere, 2018 zeytin hasadı sezonunda nasıl çalıştıklarını sordu.
Özel rapor

İspanya'da Yüksek Üretim Düşük Fiyatlara Yol Açıyor

İspanya'da zeytinyağı üretimi, bir önceki kampanyaya göre yüzde 33 arttı. Satışlar, önceki yıllara göre de arttı.

Zor Hasattan Sonra, Girit'teki Üreticiler Tazminat İstedi

Girit'te üretilen az miktarda zeytinyağı, yurtdışındaki alıcılardan talep olmadığından boşta kalıyor. Üreticiler tazminat talep ediyorlar.
Olive Oil Times Özel

Yunanlı Üreticiler Miktar, Kalite için Zayıf Hasat Bildirdiler

Kötü bir hasattan sonra, zeytin çiftçileri ve petrol üreticileri tazminat alamayabilirler. Ancak, küçük üreticilerin tükenmiş bir rakip alanında parlama şansı var.

İtalyan Zeytinyağı Üretimi Düşürüyor

Tarım ve Gıda Piyasası Hizmetleri Enstitüsü, 185,000 ton ürettiğini belirtti. Bir dizi iklimsel ve bitki sağlığı sorunu suçlanacak.