2018 Zeytin Hasatı

İtalyan Zeytinyağı Üretimi Düşürüyor

Tarım ve Gıda Piyasası Hizmetleri Enstitüsü, 185,000 ton ürettiğini belirtti. Bir dizi iklimsel ve bitki sağlığı sorunu suçlanacak.

İtalyan Yetiştiricileri Konsorsiyumu Zorlu Sezonda 'Ciddi Eylem' Çağrısı Yapıyor

Ulusal konsorsiyum Italia Olivicola, on beş bölgeden 250,000 zeytin yetiştiricisinden daha fazlasını bir araya getiren yeni bir organizasyondur.
Özel rapor

Verim Belirsiz, Kalite İspanya'da İyi Görünüyor

Doğanın birkaç eğri topu atmasına kadar İspanya'nın üretim seviyeleri ümit vericiydi.

Türkiyede Üretim Kötü Hasat Sonrası Tökezliyor, Ama Eğilimler Yukarı

Türkiye, dünyanın ikinci en büyük zeytinyağı üreticisi olabileceğini tahmin etse de, ülkenin değişen iklimi, zeytin çiftçilerini ve üreticilerini, daha önce hiç yapmaya ihtiyaç duymadıkları şeyleri yapmaya zorluyor.
Olive Oil Times Özel

Portekiz'de Üretim Dipleri, Uzun Süreli Değil

Ülkenin güneyindeki $ 6 milyar dolarlık bir barajın tamamlanması, Portekiz'in zeytinyağı üretimindeki dramatik artışını sürdürmenin anahtarını taşıyordu, ancak eleştirmenleri ve tartışmaları olmaksızın gelmiyor.

Bu Mill 200 Ton Zeytin Yağı Yapar. Bir günde.

Dünyanın en büyük zeytin değirmeni olan Almazara Nuestra Señora del Pilar'ın perde arkası.
Özel rapor

Yunanistan'da Hasat Olarak Daha Düşük Hacim Tahminleri Stride Hits

Zeytinyağı üretim bölgelerinin çoğunda geçen yıla göre kalite ve miktarlarda düşüş bekleniyor

Karmaşık Hasat Zorlukları İtalyan Çiftçileri

Tarım ve Gıda Pazarı Hizmetleri Enstitüsü, İtalya'daki mevcut hasatla ilgili ilk rakamları yayınladı.