2019 hasat / sayfa 2

Eylül 5, 2019

İspanya'da Sofralık Zeytin Verim Tahminleri

Orijinal bir 590,000 ton verimine göre, İspanya'nın Profesyoneller Arası Sofralık Zeytin Birliği bu rakamı% 10'ten daha fazla revize etti. İklim koşullarına bağlı olarak, nihai verim daha da düşük olabilir.

Eylül 4, 2019

İtalya'da Hasat İçin İyimser Tahminler

Mevcut koşullar altında, verim 315,000 tonu aşabilir - son on yılın ortalamasından düşük, ancak yine de son yıllardan daha iyi.

Eylül 2, 2019

Portekiz, Rekor Verim Planlıyor

Ekim ayında hasatın başlamasıyla birlikte zeytinyağı üretiminde yüzde 40 oranında artış bekleniyor. Toplam üretimin geçen yılki 140,000 tondan 100,000 tona ulaşması bekleniyor.

Haziran 10, 2019

Rapor, Endülüs'teki Vasat Hasat Öncesinde

Raporda, bazı bölgelerde yüzde 50'e kadar üretim düşüşü görebilecek olan dip dalgalanmanın ana nedenleri olarak yağmur eksikliği ile birlikte oldukça sıcak olmayan sıcaklıklar gösteriliyor.

Haziran 3, 2019

Şili'deki Hasara Altın Bir Başlangıç

Hasatın tüm hızıyla devam etmesiyle, Şili'deki üreticiler genel bir üretim kayışı bildirirken, markaları kalite için uluslararası beğeni topladı.

Kasım 7, 2018

Yükselişte Şili Zeytin Yağı, Ama Zorluklar Bekliyor

Üretim yüksek rekoru kırdı ve iç tüketim yavaş yavaş artıyor, ancak sektörle ilgili olan bazı ülkeler, ülkenin en büyük zorluklarının bir kısmının hala devam edeceğine inanıyor.

reklâm